Jeśli nie narty w Polsce to co?

Zimowy czas to nie tylko aktywność sportowa na stokach.
Jak podaje Polska Organizacja Turystyczna, wyjazdy w celach turystycznych z co najmniej jednym noclegiem planuje 53% Polaków. Większość z nich (57%) chce wyjechać jeden lub kilka razy w kraju, 19% ma w planie wyjazd lub wyjazdy wyłącznie zagraniczne, a 11% wyjedzie zarówno w kraju jak i za granicę.
Jeżeli wybieramy zagranicę, najczęściej wybór pada na Egipt, Hiszpanię, Maltę, Cypr.
W niektórych krajach, by uzyskać wizę, ubezpieczenie jest obowiązkowe, w innych nie jest to dla Ciebie wymagane. Sprawdź dokładnie jakie warunki obowiązują w danym kraju, aby nie być zaskoczonym w miejscu Twojego wypoczynku.

Niezależnie jednak czy jest konieczne, czy nie, może uratować przed wyjątkowo kosztownym leczeniem.
Wypadek samochodowy, złamana noga w wyniku potknięcia, ostra niestrawność po zjedzeniu nieświeżego mięsa w restauracji – tego typu sytuacje mogą przydarzyć się każdemu.
Koszty leczenia w za granicą są wysokie.

W Grecji transport medyczny na noszach to wydatek rzędu 10 000 euro. Jeśli wykorzystywany jest helikopter, suma ta wzrasta do 25 000 euro. Świadczenia medyczne w przypadku zapalenia krtani wiążą się z kwotą 570 euro, a zatrucia pokarmowego – 920 euro.
W Egipcie, złamanie nosa to wydatek rzędu 3550 euro, 1300 euro jeśli wystąpiło zatrucie pokarmowe. Operacja ręki w USA to wydatek na poziomie 150 000 dolarów.

Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą pomoże uniknąć takich kosztów i pozwoli na bezstresowy pobyt za granicą.

Nadal się zastanawiasz? 
Zadzwoń: 533 727 912